Dne 25.2.2017 se ve Zlíně uskuteční třetí ročník benefiční akce "ŽIVOT JE DAR" na podporu Onkologického centra KNTB!

Všichni umělci, trenéři, lektoři, herci, moderátoři a členové nadačního fondu se svých honorářů vzdali a tedy 100% ze všech příjmů bude věnováno Onkologickému oddělení KNTB. Všechny náklady jsou hrazeny z osobních financí zakladatelů nadace, nebo vybartrovány u partnerů nadace.

Pro tento rok jsme pro Vás připravili patnáct benefičních míst!
11x Fitness&Dance&Sport, 2x Divadlo, 8x hudební stage.

Dražba

V rámci charitativní akce Život je dar proběhne i dražba předmětů od slavných osobností.

Tato aukce se uskuteční v termínu od 20. 2. do 27. 2. 2017 na dražebním portále Aukro.cz.

 

"Otevřený šatník Pavlíny P."

25.2. (9:30- 15:00 hod.) se v P.P. mode na Rašínově ulici otevře šatník Pavlíny Pavlíčkové, která zde bude prodávat značkové zboží za zlomkové ceny! Jedná se o zboží, které bylo ve výloze, bylo předváděno na přehlídkách apod.
Výtěžek z prodeje půjde na účet nadačního fondu Život je dar.


 

PROGRAM 3. BENEFIČNÍHO DNE

SPORT & FITNESS & DANCE PROGRAM

10_ballerine_2

BALLERINE/CAPOEIRA

Baletní workshopy s Vlaďkou Podlezovou pro každého, aneb když se potká zdraví a krása s ladným pohybem.

  • 9:00 –10:00 baletní lekce pro děti
    (základy baletní průpravy, možnost vyzkoušení baletního kostýmu)
  • 10:30 –11:30 Capoeira (brazilské bojové umění)
  • 12:00 –13:00 baletní lekce pro dospělé
    (baletní průprava s prvky strečinku a posilování a krátká baletní variace )

 

REZERVACE BALLERINE:
www.baletzlin.cz
info@baletzlin.cz

REZERVACE CAPOEIRA:
capoeirazlin@seznam.cz

Prosím, aby si zájemci rezervovali místa výhradně pomocí e-mailu, NIKOLIV PO TELEFONU. Děkujeme za pochopení.

 

VITA SANA:

Fitness:

  • 9:00 – PUMP – Zuzana Urbanová
  • 9:00 – Race Walker – Barbora Kurinová
  • 10:00 – Cardio Box – Ondřej Bozděch
  • 10:00 – Pilates stroje – Eva Urbanová
  • 11:00 – TRX – David Vyoral
  • 11:00 – Fyzio Core – Tereza Topičová
  • 11:00 – Pilates stroje – Eva Urbanová

 

Dance:

  • 10:00 – Twerk – Zuzana Volejníková
  • 11:00 – Dancehall – Zuzana Volejníková
  • 14:00 – Pole Dance Basic – Natália Lukašíková
  • 15:00 – Exotic – Zuzana Doležalová

 

REZERVACE lekcí a info na VITA SANA:
www.vitasana.cz

07_Krav_2KRAV MAGA IKMF:

Základní škola praktická Zlín - Mostní 2397, 760 01 Zlín

  • 11:00 –12:30  Základy a prevence sebeobrany
    Tomáš Zitta - Civilian, VIP a Law Enforcement Instructor


REZERVACE KRAV MAGA IKMF a info:

t.zitta@seznam.cz
www.kravmaga.cz

09_heat_2SPORTOVNÍ CENTRUM HEAT FIT ZLÍN:

  • 9:00 –10:00 TABATA - Veronika Gajarová
  • 9:00 –10:00 HEAT - Mirka Kyliánová
  • 10:30 –11:30 Pole Dance - Natálie Jančíková
  • 13:00 –13:50 TRX - Romana Kadlčáková
  • 14:00 –15:00 Schwinn cycling - Radim Janoušek


REZERVACE HEAT FIT ZLÍN:
www.heatfit.cz

 

04_rk_2RK – TRAINING:

  • 9:00 –10:00 TRX s Katkou (kapacita 8 lidí)
  • 10:00 –11:00 KRUHOVÝ TRÉNINK s Rosťou (kapacita 10 lidí)
  • 11:00 –12:00 TOTAL BODY CIRCUIT s Wendy (kapacita 15 lidí)


REZERVACE HEAT FIT ZLÍN RK – TRAINING:
brezinovawendy@gmail.com

 

02_malenovice_2SPORTCENTRUM MALENOVICE-SÁLOVÉ AKTIVITY A MUAY THAI:

  • 9:00-11:00 sál 2 - Alpinning dvouhodinovka s Marcelou Pánkovou
  • 9:00-10:00 Kids jumping s Dominikou Fialovou
  • 9:00-10:00 Muay Thai se Štěpánem Genčůrem
  • 10:00-11:00 Kids fly jóga s Dominikou Fialovou
  • 10:00-11:00 Kondiční box s Markem Novosadem
  • 13:00-14:00 Power jóga s Kačkou Klemerovou
  • 14:00-15:00 PUMP s Honzou Hábou
  • 15:00-16:00 TRX s Honzou Hábou, alpinning s Janou Starou
  • 16:00-17:20 Kruhový funkční trénink s Honzou Hábou, alpinning s Míšou Sedlářovou
  • 17:00-18:00 Alpinning s Míšou Sedlářovou
  • 17:30-18:20 Fly jóga s Martinou Chromíkovou
  • 18:30-20:00 Jumping party s Míšou Sedlářovou

 

REZERVACE SPORTOVNÍ CENTRUM MALENOVICE:
www.sportcentrummalenovice.cz
tel.: 773 320 340

 

05_Pua_2PROGRAM PUA CENTRUM REGENERACE s.r.o.:

2. patro Herna

  • 9:30-10:30 Cvičení s dětmi 1 – 2 roky
    Lektorka: Bc. Martina Palacká
  • 11:00-12:00 Cvičení s dětmi 2,5 - 6 měsíců
    Lektorka: Bc. Martina Palacká
  • 14:00-15:00 Cvičení s dětmi 6 – 12 měsíců
    Lektorka: Bc. Hana Janoušková
  • 16:00-17:00 Posilování pánevního dna
    Lektorka: Bc. Hana Janoušková
  • 17:15-18:15 Cvičení pro těhotné
    Lektorka: Bc. Hana Janoušková

 

3. patro Centrum

  • 9:00, 10:00, 11:00, 11:30 hod možnost objednat se na těhotenskou masáž 30 min
  • 14:00, 15:00, 16:00, 16:30 možnost objednat se na klasickou masáž 30 min

 

REZERVACE PUA CENTRUM:
Hana Janoušková
Pua centrum regenerace s.r.o.
tel.: 777 027 431
info@puacentrum.cz
www.puacentrum.cz

 

06_Dance_2DANCE STUDIO STARLIGHT:

  • 13:00 – 14:00 Dance Dance pro děti
  • 14:00 – 15:00 Ladies Styling Latina
  • 15:00 – 16:00 Latinskoamerické tance pro páry i jednotlivce
    Lektorka Markéta Šimčíková


REZERVACE DANCE STUDIO STARLIGHT:

www.starlight.dance/kurzy

 

03_vertikon_2VERTIKON (horolezecká stěna):

  • 15:00 – 17:00 Vstup do lezeckého centra Vertikon-Singingrock
    V případě, že lezení neovládáte a jste začátečníci, můžete si v tomto čase vyzkoušet lezení na samojistících navijácích pod dohledem instruktora – veškeré vybavení Vám zapůjčíme.


REZERVACE VERTIKON:
romana@vertikon.cz
www.vertikon.cz

 

08_nekky_2NEKKY baby club :
Centrum Nekky 2, Jižní Svahy, Valachův Žleb 5371

  • 14:45 – 15:45 Aqua aerobic s Vendulou Zambalovou
  • 17:30 – 18:30 Aqua aerobic s Vendulou Zambalovou

REZERVACE NEKKY:
rezervace lekcí na tel: 736 520 494 (8:00 – 18:00 hod)
www.nekky.cz

 

DIVADELNÍ PROGRAM

000_divadlo_2Divadlo Malá Scéna

Rezervace: divadlo@zivotjedar.cz

  • 10:00 - 11:00 Divadelní hra pro děti - O kocouru Mikešovi (Divadlo Scéna)
  • 19:00 - 21:00 Jméno (Divadlo Sem Tam Fór)

 

HUDEBNÍ PROGRAM

12_Flip_2
FLIP /Dance, EDM, House/

  • 22:00 – 23:00 Spike (varna/Star Club Flip)
  • 23:00 – 00:00 Mirix (Tower Club)
  • 00:00 – 01:00 VVICE (Duplex Praha)
  • 01:00 – 02:00 Tommy Rogers (Studio54)
  • 02:00 – 03:00 Jean Luc (O1one Club/Fajn Radio)
  • 03:00 – 04:00 Majkl (Fénix)
  • 04:00 – 05:00 Shefa (Belmondo/Citov)

11_Blok_2

BLOK12 /Techhouse, House, Electro/

  • 20:00 - 22:00 MOX (Area54)
  • 22:00 - 23:00 SouthDip (Techhouse)
  • 23:00 - 00:00 Ian Kita (Techhouse)
  • 00:00 - 01:00 Orbith
  • 01:00 - 02:00 Subgate (OneWay records)
  • 02:00 - 03:00 Omek (Blok12)
  • 03:00 - 05:00 Houba (Strobe.cz)

18_tovarna_2

Kavárna TOVÁRNA /Jazz, Electroswing/

  • 20:00 - 22:00 Kapela BROWN SHOES
  • 22:30 - 23:30 Electroswing DJ DayD (ELECTROSWING BOHEMIA) + Serious SAX
  • 23:30 - 01:00 Electroswing DJ J-WIX

15_Bamboo_2BAMBOO CLUB /DNB/

  • 21:00 - 22:30 Sunchez (YellowHill)
  • 22:30 - 00:00 Spyre (Mixed booking)
  • 00:00 - 01:30 B-Complex
  • 01:30 - 03:00 Czida (Hoofbeats)
  • 03:00 - 05:00 Caloosh

13_Fenix_2FÉNIX /Hip-Hop, RnB/

  • 21:00 - 22:30 DJ Lejbojslim
  • 22:30 - 23:15 DJ Flegmatik
  • 23:15 - 23:45 Klasik & DJ Flegmatik
  • 23:45 - 00:15 Unonan & DJ Grep
  • 00:15 - 01:00 Tono S & Dj Lkama
  • 01:00 - 01:45 H16 (Otis & Cigo)
  • 01:45 - 02:15 Lowa & DJ Marthy
  • 02:15 - 04:00 DJs Lejbojslim, Lowa, Marthy

14_1415_2BAŤŮV INSTITUT 14I15 /Pop/

  • 20:00 - 21:00 - Pokáč
  • 21:00 - 22:00 - MIRAI

ZELENÁČOVA ŠOPA /Folk/

  • 18:00 - 19:00 - TABÁSEK & Partyja
  • 19:30 - 20:30 - Ziggy Horváth
  • 21:00 - 22:00 - Hogo Fogo

17_infinity_bINFINITY /Grime, Bassline/

  • 21:00 - 22:00 - Dexxx
  • 22:00 - 23:00 - Madcat
  • 23:00 - 01:00 - Pirez
  • 01:00 - 02:00 - Mikeoner
  • 02:00 - 03:00 - Lukasghost